Items in your cart: 0, Total order: 0 zł
You are here   /   Home page   /   Our products   /   Our products

Our products

 

 

Samoloty bezzałogowe pionowego startu EZ-X oraz EZ-L

W 2018r. na zamówienie jednego z naszych klientów zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy krótką serię samolotów bezzałogowych pionowego startu i lądowania: EZ-X o masie startowej 9-11kg i EZ-L o masie startowej 18-20kg. Więcej szczegółów można znaleźć w ulotce:

Ulotka EZ-X i EZ-L VTOL


 

 

Nadwozia samochodów rajdowych

W latach 2014-2016 dostarczaliśmy kompletne zestawy kompozytowych struktur nadwozia do samochodu rajdowego VW Polo WRX dla firmy Kristoffersson Motor Sport. W sezonie 2015 Johan Kristoffersson zajął trzecie, a w 2016 drugie miejsce w klasyfikacji generalniej Mistrzostw Świata FIA Rallycross.


 

 

Bezzałogowe systemy fotogrametryczne EasyMap i MasterFly

Od 2013r. produkujemy seryjnie bezzałogowe systemy fotogrametryczne EasyMap i MasterFly. Są to specjalistyczne samoloty bezzałogowe zaprojektowane do tworzenia map terenu na potrzeby geodezji, kartografii, precyzyjnego rolnictwa itp. Drony naszej produkcji latają już w wielu krajach świata, m. in.: w Polsce, na Filipinach, w Rumunii, w Chinach, w USA, w Malezji...

Więcej na temat naszych dronów można dowiedzieć się tu: www.easymapuav.com


 

 

Bioreaktory do utylizacji osadów nadmiernych BioRed

W latach 2009-2013 razem z firmą Wytwórnia Preparatów do Ochrony Środowiska Trigger, realizowaliśmy projekt bioreaktorów do kompostowania osadów nadmiernych pochodzących z oczyszczalni ścieków. Innowacyjna technologia utylizacji i higienizacji polegała na wysokotemperaturowym kompostowaniu przy udziale preparatu Trigger-4S. Za tę technologie firmy zostały nagrodzone Medalem targów Ekotech 2009.

Więcej o technologi kompostowania można znaleźć na: www.trigger.pl


 

 

Kontenery do sprzedaży żywności

W latach 2007-2008 wykonaliśmy formy i produkowaliśmy seryjnie kontenery do sprzedaży żywności (hot-dogów). Duży projekt o powierzchni form powyżej 120m2 sporo nas nauczył.


 

 

Poduszkowce OSA, Szerszeń i Manta

Od 2006r prowadzimy produkcję poduszkowców rekreacyjnych. Przez ten czas zaprojektowaliśmy kilka typów poduszkowców, sukcesywnie je udoskonalając. W tej chwili oferujemy już tylko Mantę II, która wyróżnia się prostą budową, niską masą i niskim zużyciem paliwa. Jest ona dostępna również w zestawach do samodzielnego montażu.


 

 

Samolot bezzałogowy Pteryx

W latach 2010-2014 produkowaliśmy pierwszy polski bezzałogowy system fotogrametryczny Pteryx. Samolot miał niezłe osiągi, lecz był trudny w obsłudze. Z tego powodu został zastąpiony bezzałogowcami typu EasyMap. W trakcie rozwoju konstrukcji stosowaliśmy dwa różne typy autopilotów oraz różne typy skrzydeł. Jak na swoje czasy była to bardzo nowoczesna i pionierska konstrukcja. Niestety w dziedzinie bezzałogowych statków powietrznych kilka lat to jak wieczność, więc samolot nie znajduje się już w naszej ofercie.


 

 

Części i elementy do samolotów ultralekkich

Wykonujemy na zamówienie częsci i elementy kompozytowe do statków powietrznych takie jak maski silników, owiewki, fotele itp.

About us

Trigger Composites, manufacturer of EasyMap UAV and MasterFly, was founded in 2006, and is based in Grodzisko Dolne, Poland.see more