W koszyku produktów: 0, suma: 0 zł
Tu jesteś   /   Strona główna   /   Realizacje   /   Realizacje

Realizacje

 

 

 

Samoloty bezzałogowe pionowego startu EZ-X oraz EZ-L

 

W 2018r. na zamówienie jednego z naszych klientów zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy krótką serię samolotów bezzałogowych pionowego startu i lądowania: EZ-X o masie startowej 9-11kg i EZ-L o masie startowej 18-20kg. Więcej szczegółów można znaleźć w ulotce:

Ulotka EZ-X i EZ-L VTOL


 

 

 

Nadwozia samochodów rajdowych

 

W latach 2014-2016 dostarczaliśmy kompletne zestawy kompozytowych struktur nadwozia do samochodu rajdowego VW Polo WRX dla firmy Kristoffersson Motor Sport. W sezonie 2015 Johan Kristoffersson zajął trzecie, a w 2016 drugie miejsce w klasyfikacji generalniej Mistrzostw Świata FIA Rallycross.


 

 

 

Bezzałogowe systemy fotogrametryczne EasyMap i MasterFly

 

Od 2013r. produkujemy seryjnie bezzałogowe systemy fotogrametryczne EasyMap i MasterFly. Są to specjalistyczne samoloty bezzałogowe zaprojektowane do tworzenia map terenu na potrzeby geodezji, kartografii, precyzyjnego rolnictwa itp. Drony naszej produkcji latają już w wielu krajach świata, m. in.: w Polsce, na Filipinach, w Rumunii, w Chinach, w USA, w Malezji...

Więcej na temat naszych dronów można dowiedzieć się tu: www.easymapuav.com


 

 

 

Bioreaktory do utylizacji osadów nadmiernych BioRed

 

W latach 2009-2013 razem z firmą Wytwórnia Preparatów do Ochrony Środowiska Trigger, realizowaliśmy projekt bioreaktorów do kompostowania osadów nadmiernych pochodzących z oczyszczalni ścieków. Innowacyjna technologia utylizacji i higienizacji polegała na wysokotemperaturowym kompostowaniu przy udziale preparatu Trigger-4S. Za tę technologie firmy zostały nagrodzone Medalem targów Ekotech 2009.

Więcej o technologi kompostowania można znaleźć na: www.trigger.pl


 

 

 

Kontenery do sprzedaży żywności

 

W latach 2007-2008 wykonaliśmy formy i produkowaliśmy seryjnie kontenery do sprzedaży żywności (hot-dogów). Duży projekt o powierzchni form powyżej 120m2 sporo nas nauczył.


 

 

 

Poduszkowce OSA, Szerszeń i Manta

 

Od 2006r prowadzimy produkcję poduszkowców rekreacyjnych. Przez ten czas zaprojektowaliśmy kilka typów poduszkowców, sukcesywnie je udoskonalając. W tej chwili oferujemy już tylko Mantę II, która wyróżnia się prostą budową, niską masą i niskim zużyciem paliwa. Jest ona dostępna również w zestawach do samodzielnego montażu.


 

 

 

Samolot bezzałogowy Pteryx

 

W latach 2010-2014 produkowaliśmy pierwszy polski bezzałogowy system fotogrametryczny Pteryx. Samolot miał niezłe osiągi, lecz był trudny w obsłudze. Z tego powodu został zastąpiony bezzałogowcami typu EasyMap. W trakcie rozwoju konstrukcji stosowaliśmy dwa różne typy autopilotów oraz różne typy skrzydeł. Jak na swoje czasy była to bardzo nowoczesna i pionierska konstrukcja. Niestety w dziedzinie bezzałogowych statków powietrznych kilka lat to jak wieczność, więc samolot nie znajduje się już w naszej ofercie.


 

 

 

Części i elementy do samolotów ultralekkich

 

Wykonujemy na zamówienie częsci i elementy kompozytowe do statków powietrznych takie jak maski silników, owiewki, fotele itp.

Dowiedz się więcej o nas

Firma Trigger Composites, właściciel serwisu t-cs.pl została założona w 2006 roku i ma swoją siedzibę w Grodzisku Dolnym, w woj. podkarpackim.



zobacz więcej