W koszyku produktów: 0, suma: 0 zł
Tu jesteś   /   Strona główna   /   Oferta   /   Drony

Drony

 

 

Drony – co to takiego?

Mimo, że drony stały się już powszechne, to warto powiedzieć czym są i czym różnią się od zwykłych modeli latających. Drony, fachowo zwane Bezzałogowymi Statkami Powietrznymi, to latające roboty zaprojektowane i używane do realizacji konkretnej misji. Ten fakt odróżnia je od modeli latających, które do żadnej konkretnej misji nie służą.

W naszej firmie projektujemy i produkujemy Bezzałogowe Statki Powietrzne od 2006r. Pierwszym komercyjnym rozwiązaniem był Pteryx UAV z 2010r., platforma, której głównym przeznaczeniem była fotogrametria. W tej chwili w naszej ofercie znajdują bezzałogowe systemy Easymap UAV oraz MasterFly UAV, a od 2018 roku także samoloty bezzałogowe pionowego startu, EZ-X VTOL i EZ-L VTOL.

Nasze systemy charakteryzują się dużą jakością wykonania, najlepszymi materiałami i niezawodnym oprogramowaniem. Sprzedawane są w wielu wersjach dostosowanych do potrzeb klientów. Sprawdzają się zarówno w klimacie umiarkowanym jak i tropikalnym. 


 

EasyMap UAV – bezzałogowy system fotogrametryczny

EasyMap jest bezzałogowym systemem fotogrametrycznym dla geodezji i kartografii. Jest łatwy w obsłudze, odporny na warunki pogodowe i ponadprzeciętnie wytrzymały.

EasyMap UAV 1EasyMap UAV 2

Wiecej informacji na stronie www.easymapuav.com


 

 

Płatowce VTOL dla UAV

Oprócz kompletnych systemów dostarczamy również płatowce dla producentów dronów i uczelni wyższych. W ofercie znajdują się samoloty pionowego startu EZ-X i EZ-L o masach startowych od 10 do 20kg. Te nowatorskie systemy łączą w sobie zalety wielowirnikowców i samolotów, zapewniając łatwy i bezpieczny start i lądowanie z dłucgim czasem lotu i wysoką prędkością.

Płatowce VTOL dla UAV 1Płatowce VTOL dla UAV 2

Pobierz ulotkę, by zapoznać się ze szczegółami.


 

 

Projektowanie UAV

Oferujemy również usługi związane z projektowaniem samolotów bezzałogowych. Dzięki temu, nasi klienci mogą się skupić na realizacji swoich misji, mając pewność, że dostaną do tego celu optymalne narzędzie.

AeroMH

W zakres naszych usług wchodzą:

  • Optymalizacja konstrukcji
  • Obliczenia obciążeń zewnętrznych
  • Obliczenia aerodynamiczne
  • Projekty struktury
  • Projekty oprzyrządowania produkcyjnego
  • Projekty instalacji elektrycznych i dobór komponentów

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej o nas

Firma Trigger Composites, właściciel serwisu t-cs.pl została założona w 2006 roku i ma swoją siedzibę w Grodzisku Dolnym, w woj. podkarpackim.zobacz więcej