W koszyku produktów: 0, suma: 0 zł
Tu jesteś   /   Strona główna   /   Oferta   /   Usługi

Usługi

Obróbka CNC

W skład naszego parku maszynowego wchodzą m.in. obrabiarki CNC, które pozwalają na powtarzalną produkcję zarówno dużych form, jak i precyzyjnych detali w dużym zakresie materiałów, począwszy od miękkich metali (np. aluminium), poprzez drewno i materiały drewnopodobne, skończywszy na tworzywach sztucznych.

Niezależnie od tego, czy klient zamawia pojedynczy element, formę, prototyp, czy pełną produkcję, za każdym razem oddajemy w jego ręce w pełni wykończony produkt.

 

Oferujemy:

  • Frezowanie CNC 3-osiowe, pole robocze 2500 mm x 1300 mm x 200 mm (produkt końcowy może być przez nas sklejony z kilku elementów)
  • Frezowanie CNC 4-osiowe (oś obrotowa), pole robocze 2500 mm x ɸ200 mm
  • Toczenie konwencjonalnie ɸ10-250 mm, długość do 600 mm

Specjalizujemy się we frezowaniu form do produkcji kompozytów polimerowych z materiałów takich jak: Prolab, Obomodulan,Ebaboard, aluminium, MDF.

CNC


 

 

Projektowanie 3D CAD

Dla naszych klientów prowadzimy usługi projektowanie 3D CAD w systemie parametrycznym. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawdzić większość właściwości wyrobu przed jego fizycznym wykonaniem. Prowadzimy obliczenia:

  • Własności fizycznych
  • Wytrzymałości
  • Aerodynamiczne

Cześć      Cześć2

Dla skomplikowanych wieloelementowych konstrukcji, możliwość wykonania złożeń i wirtualnego sprawdzenia mechanizmów, obniża koszty wdrożenia poprzez zmniejszenie liczby koniecznych poprawek nowego produktu.

UAV2

Dowiedz się więcej o nas

Firma Trigger Composites, właściciel serwisu t-cs.pl została założona w 2006 roku i ma swoją siedzibę w Grodzisku Dolnym, w woj. podkarpackim.zobacz więcej